Online Koçluk

Artık evinizden yada iş yerinizden çıkmadan koçluk hizmeti alabileceksiniz. Koçluk hizmetini skype üzerinden görüntülü olarak online veya mail yoluyla veriyorum. Bu hizmeti alabilmeniz için mail adresinizi bana yollamanız ve sizi randevu listeme kaydetmem gerekmektedir. Sisteme bilgi ve mesajınızı girdikten sonra size bir gün ve saat vererek ilk tanışma görüşmemizi yapıyoruz. İlk görüşmemiz karşılıklı tanışma ve bilgilendirme için yapılmaktadır.Tanışma görüşmesinden sonra koçluk hizmeti alamaya karar verdiğinizde sizin ve çocuğunuzla 4 ila 6 haftalık koçluk programı yapıyorum ve ardından koçluk hizmetimize başlıyoruz. Seanslarımız haftada bir yapılmakta ve 40 dakika sürmektedir.

Bu hizmet ebeveynlere yönelik bir çalışmadır. 18 yaşından küçük danışanlarım ailelerinin gözetiminde danışmanlık hizmeti almaları gerekmektedir. Gerekli görünen durumlarda online danışmanlık yapmama hakkı saklıdır. Online koçluk randevusu için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>