Hakkımda

SUNA ALBAYRAK

01/07/1980 tarihinde İstanbul’da doğdum. İlkokul ve orta öğretimi eğitimini Darıca/KOCAELİ İlköğretim Okulunda tamamladım. Lise eğitimini Tuzla/İSTANBUL Anadolu Teknik Lisesi Bilgisayar Bölümünü tamamladım. 2003 yılında Kocaeli Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Bilgisayar Öğretmenliğinden mezun oldum. 2003 yılından itibaren MEB’e bağlı çeşitli devlet okullarında bilişim öğretmeni, bölüm şefi ve eğitim uzmanı olarak çalışmaktayım.

Öğretmenliğim süresince öğrencilerimin kişisel gelişimlerine yönelik pek çok teknik geliştirdim. Her yıl yaklaşık 650 öğrenciyle çalışmalar yaptım.

2010-2012 yılları arasında Karadeniz Teknik Üniversitesi Eğitim Bilimleri Ana Bilim Dalı Eğitim Yönetimi, Teftiş, Planlama ve Ekonomisi bölümünde yüksek lisans yaptım. 2013 yılında Kadir Has Üniversitesinden Öğrenci Koçluğu sertifikası aldım.Evli ve bir kız çocuğu annesiyim.

Eğitimler ve Sertifikalar

  1. C++ Programlama Dili Hizmet İçi Eğitim Semineri (Temmuz 2007)
  2. CISCO IT Essentials Instructor (Mayıs 2009)
  3. Uluslararası Katılımlı Yetişkinlik Döneminde Otizmli Bireylerin Eğitim, Bakım ve Rehabilitasyonu Çalıştayı (Temmuz 2011)
  4. Uluslararası Katılımlı Otizmde Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu (Mayıs 2012)
  5. Kadir Has Üniversitesi Öğrenci Koçluğu Sertifikası(Kasım 2013)
  6. Özel Yüzyıl Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı (Ağustos 2013)
  7. Öğretmenlik ve Girişimcilik Semineri (Mart 2014)

Ödüller ve Başarı Belgesi

  1. Teşekkür Belgesi (Tuzla TL ve EML için dergi çalışması)
  2. Aydın Üniversitesi İstanbul Eğitimde İyi Örnekler Başarı Belgesi
  3. MEB Başarı Belgesi

Hakkımda” üzerine 1 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>